KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7808017
nr 780 8017
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, Roger Risberg (1956-2011), rökande kvinna, signerad R R, 40x28 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:33:36
16/9 19:30:19
1.500 kr
24/9 16:05:55
24 sep
Roger Risberg
Specialauktion med bildkonstnären Roger Risberg.
Läs mer om Roger Risberg
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg